Cyfrowi badacze pszczół – rozpoczęcie

2020-06-22

Fundacja Kochajmy Pszczoły rozpoczęła realizację programu „Cyfrowi badacze pszczół”, dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat, finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2020.

Program „Cyfrowi badacze pszczół” to 40-godzinne warsztaty podczas których uczestnicy zostają wprowadzeni w świat pszczół, dowiadują się dlaczego pszczoły są niesamowite i że zawdzięczamy im większość owoców i warzyw, które na co dzień spożywamy. W programie „”Cyfrowi badacze pszczół” dodatkowo wykorzystujemy sprzęt cyfrowy i dajemy uczestnikom dostęp do nowych technologii, w celu obserwacji przyrody, co czyni go ciekawszym i bardziej atrakcyjnym dla młodych odbiorców.

W zależności od aktualnych zaleceń związanych z COVID-19 warsztaty będą realizowane w formie stacjonarnej, hybrydowej lub zdalnej.

Zajęcia prowadzone są w formie interaktywnych warsztatów grupowych podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę na temat pszczół i pracy pszczelarza, fotografowania i filmowania z głównym naciskiem na obserwację przyrody za pomocą obiektywu, a także tworzenia własnych dzieł.

Zapisy na warsztaty są prowadzone indywidualnie oraz grupowo. W sprawie zapisów prosimy o kontakt pod adresem: fundacja@kochajmy-pszczoly.org

Załączniki:

Regulamin

Deklaracja indywidualna

Deklaracja grupowa


„Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich”