Konkurs plastyczno-fotograficzny „Ogród przyjazny owadom zapylającym”

2021-07-07
Z okazji Ogólnopolskiego Wielkiego Dnia Pszczół 🐝🍯🐝🍯🐝 który będziemy obchodzili 8 SIERPNIA oraz realizacji programu „Ogród przyjazny owadom zapylającym” 🐝🐛🦋🌺🌻 mamy dla Was KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY📌📌📌
🍀 Kto może wziąć udział w konkursie❓❓❓
Każdy 🙂 Do konkursu, każdy z uczestników będzie mógł zgłosić jedną pracę – płaską lub przestrzenną w kategoriach wiekowych 4-7 i 8-13 lat lub pracę fotograficzną w kategoriach wiekowych 14-18 lat i 18+.
🍀 Temat konkursu ‼️‼️‼️
„Ogród przyjazny owadom zapylającym” 🌷🌺🌸🌼🌻
Program „Ogród przyjazny owadom zapylającym” 🐝🐛🦋🌺🌻 powstał w celu promowania nasadzeń kwitnących roślin pyłko- i miododajnych wśród osób posiadających balkony, ogródki, ogrody, działki, czy też miedze śródpolne. Program ukierunkowany jest na poznawanie pszczół i owadów zapylających, a także otaczającej nas przyrody w środowisku miejskim, wiejskim i leśnym.
🍀 Jak wziąć udział w konkursie❓❓❓
W terminie 7 lipca – 13 sierpnia w komentarzu pod postem konkursowym na stronie   www.facebook.com/kochajmypszczoly umieść swoją pracę lub pracę dziecka związaną z tematem konkursu 🌷🌺🌸🌼🌻 Pracę można również wysłać na adres fundacja@kochajmy-pszczoly.org
Pełny regulamin dostępny jest na naszej stronie www.kochajmy-pszczoly.org

🍀 Na prace konkursowe czekamy do 13 sierpnia do godziny 19.00.
🍀 13 sierpnia o godzinie 21.00 opublikujemy wyniki konkursu!!! 🐝🍯🐝🍯🐝
🍀 Nagrody ‼️‼️‼️ Przewidujemy przyznanie 3 nagród w każdej z 4 kategorii wiekowych.
💚💚💚 Część nagród dla uczestników konkursu zakupiliśmy dzięki Świece. Woski. Po prostu, która część z zysku ze sprzedaży wosków i świec z zapachem Pasieka 🍯🍯🍯 przekazała na cele statutowe i działania edukacyjne naszej Fundacji.
🍀 Powodzenia‼️‼️‼️
Program „Ogród przyjazny owadom zapylającym” jest dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Miasto Stołeczne Warszawa.

„Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich”